Wyniki

Do 19.10.2016 godzina 12:00 można zgłaszać uwagi i zastrzeżenia co do wyników.
Prosimy o informację na maila o ewentualnych uwagach: silesiaadventuresport@gmail.com

Aktualizacja 10:30 (10.17.2016)

Rajd Przygodowy „OPEN 80” – kat. MM

MiejsceNr ZespółImiêNazwiskoImięNazwiskoGodzina przybycia na metêCzasbrak PK
141RobimyJatke.plŁukaszKorzeniewskiMichałNabiałek17:28:2008:28:200
258ZgórmysynyPawełSłomkaTomekBergier17:36:0008:36:000
348KTR BikeOrientPiotrBanaszkiewiczPiotrZarzycki17:37:0008:37:000
421Jo¿inzba¿inJanuszKruszelnicki£ukaszSobczyñski18:40:4009:40:400
549QL0CK0W4 SK£4D4Nk4AndrzejWieczorekMicha³K³odowski19:20:2010:20:200
631¯orakiWojciechKapustkaSewerynKucharczyk20:52:4011:52:400
720TKTJMarcinDubikArturParuzel21:03:5012:03:500
837Ch³opcy z JanowaJanJêdrykaGrzegorzKnapik21:39:3012:39:300
936Brygada DKKrzysztofKopaczDariuszGajdzik22:23:5013:23:500
107Trenuj TriatlonTomaszHajewskiAdamHeczko22:27:0013:27:000
1122MiDDawidBurdaMarcinPawlisz22:27:1013:27:100
123Equipos NuclearesPawe³JaryJacekWrzeciono22:31:3013:31:300
1339Tri Team Grupa PracujKamilRafa£ukaszBobryk22:32:4013:32:400
1454Carpe DiemMarcinWêgrzynowskiTomaszJêdrzejowski22:33:4013:33:400
159NPKPawe³G¹siorekTadeuszG¹siorek22:47:0013:47:000
1613Eko TeamKamilSzernerGrzegorzStrzelecki23:27:3014:27:300
1712JamasyPawe³Jamka£ukaszJamka23:37:4014:37:400
186NiespieszniRafa³PolañskiTadeuszKamiñski22:50:0013:50:000
1916Wœciek³e BobryJakubKrólickiMaciejPêka³a23:29:0014:29:000
201Z³amane wios³oRafa³Jab³oñskiGrzegorzCzapnik01:29:3016:29:300
215DELTAszfadronSUPERcool COMANDOwilkówALFAMicha³MatelaKrystianOleœ01:39:3016:39:300
2229Technikum nr 8GrzegorzDyszyMi³oszBrych08:15:0023:15:004
2326Azymut Team IIRobertFojtKrzysztofPieczara02:00:0017:00:006
2440Bad MedicineWojciechPasiecznikKrzysztofKulanty20:34:2011:34:209
2547For funTomaszSzatanPiotrDumieñski23:55:0014:55:009
2651Dream TeamMateuszKotMirekDzedzej05:25:0021:25:0010
2744ArnoldsGrzegorzSztechmilerAdamLigêza18:35:3009:35:3014

Rajd Przygodowy „OPEN 80” – kat. MIX

Miejsce Nr startowyZespó³ImiêNazwiskoImiêNazwiskoGodzina przybycia na metêCzasbrak PK
157Team 360*DariuszBogumi³KarolinaPacek17:20:3008:20:300
210Nutria Adventure TeamJustynaMassalskaMarcinMichalewicz19:14:4010:14:400
310urbeksiarzeMałgorzataBrulewskaPatrykBuchcik21:33:2012:33:200
424Barania TeamMonikaZieliñskaMarcinBrol21:55:2012:55:200
54Jo Cie ProszaMariuszWuwerSabinaMerkel22:27:1013:27:100
655TurboJoannaMarekBart³omiejBalcer22:43:0013:43:000
723Spasione MiœkiS³awomirGdowskiBarbaraWiaterek22:47:0013:47:000
856KashmirMiko³ajCaderBarbaraB³oniarczyk22:51:1013:51:100
98Sk¹poszczety i Szar³upnieAgnieszkaFrankeIwonaFranke22:52:1013:52:100
1017dum spiro speroKrzysztofGuzikKarolinaSzlapañska23:15:0014:15:000
1134On i OnaPiotrKêdziorEdytaKêdzior23:15:0014:15:000
1227Dru¿yna MMagdalenaStefaniMicha³Pi¹tek23:16:2414:16:240
1314Uczeñ i MistrzAnna¯urekKamilNiesporek23:29:0014:29:000
1415Misie PysieEdytaMalanowiczNinaKukie³ka23:29:0014:29:000
1553eSKY Rally TeamPiotrGocy³aAnnaTuchowska23:42:1514:42:150
162KabanosyJustynaNiedŸwiedzkaMartaMoñka23:46:2714:46:270
1719GhostbikersSebastian¯eroDagmara¯ero00:36:0015:36:000
1818No i fajnieMicha³LatañskiAleksandraPluta03:42:0018:42:000
1930Barbie in the SkyAdamBieñkowskiBasiaJanik03:46:0018:46:001
2011Supa StrikesMateuszSobotaAnnaKa³u¿a23:50:0014:50:004
2132Odchy³yJoannaStêpieñJanSzczepañski18:40:4009:40:406
2225Azymut Team IWioletaK³yszRobertPlesnar02:00:0017:00:006
2333Ania&GrzeœAnnaZieleŸnyGrzegorzWolnik06:22:0021:22:006
2450Babeczki z innej BeczkiMariaGarusMartynaCzaja02:00:0017:00:006
2542Potwory i spó³kaZuzannaKêdzierskaFilipPolednia22:43:0013:43:008
2652Szczigi na ko³achMachnikEwaMarcinkiewicz-Kluczniok08:44:0023:44:008
2735Represja PoñczochKrysiaLenczakDarekTurek21:07:1012:07:109
2828ETISOFT BIKE TEAMDariuszKaweckiAlicjaKapusta00:37:0015:37:009

Rajd Przygodowy „EXTREME 150” – kat. MIX

Miejsce kategoriaNrZespó³Kat.ImiêNazwiskoImięNazwiskoGodzinaCzasNzl.pkt
113CoGośœcieCisną TeamMIXŁukaszDrewniakJoannaJachym08:32:0023:32:000
210DziewiorkiMIXArkadiuszDziewiorIwonaDziewior08:25:0023:25:003
36WodzionkaMIXMaciejWideraMagdalenaStachura20:50:0011:50:0027
415Tańczące z wilkamiMIXJoannaPatykElaHuzior23:52:0014:52:0031

Rajd Przygodowy „EXTREME 150” – kat. MM

Miejsce kategoriaNrZespó³ImiêNazwiskoImiêNazwiskoGodzinaCzasNzl.pkt
119bikeBoardZbigniewMossoczyPiotrPisarek02:23:0018:23:000
27Team 360 stopniMaciejPoñcPiotrPilak02:53:2018:53:200
38Nonstop AdventurteMarekWoŸniczkaStanis³awOdróbka02:59:2018:59:200
420AR Team PolskaIreneuszWalugaArturMoroñ04:16:0020:16:000
514LunatycyRados³awDefeciñskiPiotrJaœkiewicz04:52:0020:52:000
69ColcaPetru + Pi³atTomaszPi³atKajetanRysta³08:32:0023:32:000
71Piotr i Pawe³Pawe³GorczycaPiotr£ach08:33:0023:33:000
83WelnowietzMateuszCieslickiKrzysztofPyta08:06:0023:06:006
94bezformyAdrianKrólRobertLipiñski08:55:0023:55:0011
105Kamieñ Adventure TeamMicha³Wato³aMicha³Szczyrbowski06:54:0022:54:0014
1118NoNameMariuszDrabiñskiPiotrMazurek06:54:0022:54:0014
1212AdwenszczurDawidStudenckiDamianKnapik04:30:0020:30:0017
1311Nie czekajcie z kolacj¹AdamSamborowskiAdamPiotrowski03:04:2419:04:2419
142ADS Masna KrytycznaMarekWinklerS³awomirBucki21:00:0012:00:0030
16ZD¥¯YÆ PRZED WACIAKIEMGrzegorzGruszczykGrzegorzSurmandnsdns

Zespołom nr 8 i 20 dodano 30min do uzyskanego wyniku

Trasa „Biegowa 30” kat. Kobiety

Miejsce kategoriaNr startowyImięNazwiskoGodzinaCzasniezal.pkt 
120HannaMarszałek13:54:2904:54:290
211AnnaZąbkiewicz14:04:2305:04:230
34AniaWitkowska14:13:3505:13:350
429SylwiaKlimek-Karas15:21:2006:21:200
56LucynaNiezgoda16:39:0007:39:000
628AnnaPawlak-Wojtal18:24:0009:24:003
714AnetaBolek15:51:3006:51:309
1MartaKołodziej-Gamratdnsdns
17KasiaMroczekdnsdns
33DominikaKazońdnsdns
34MonikaKazońdnsdns

Trasa „Biegowa 30” kat. Mężczyźni

Miejsce kategoriaNr startowyImiêNazwiskoGodzina przybycia na metêCzasniezal.pkt
131DanielMizga³a13:26:0404:26:040
223AdamPrzyby³a13:48:4504:48:450
310GrzegorzZ¹bkiewicz14:04:2305:04:230
42MaciejWitkowski14:13:3605:13:360
58£ukaszS³omiany14:33:1505:33:150
626£ukaszBrzêkowski15:06:3006:06:300
736MarcinBlachnik15:11:1006:11:100
83£ukaszKnaœ15:12:5006:12:500
930Bart³omiejKaras15:21:2506:21:250
1035StasiuKruczek15:45:3006:45:300
1125MarekFranke16:28:3007:28:300
127Jaros³awRak16:37:3007:37:300
135Przemys³awNiezgoda16:39:0007:39:000
1432Rafa³Paszczyñski17:34:1108:34:110
1521AndrzejToman16:55:1007:55:101
1524KrzysztofG³ombik16:55:1007:55:101
163817:34:2008:34:202
1715MarcelCichoñ17:15:1008:15:103
1716KamilCichoñ17:15:1008:15:103
1812TomaszP³echa13:54:2004:54:204
1927TomaszWojtal18:24:0009:24:004
2037GrzegorzPatrza³ek18:00:0009:00:005
2113Micha³Bolek15:51:3006:51:309
9JakubDziagandnsdns
18DawidMroczekdnsdns
19PiotrPolakdnsdns
22DanielNajmandnsdns

Trasa „Rowerowa 60” kat. Kobiety

Miejsce kategoriaNr startowyImiêNazwiskoGodzina przybycia na metêCzasniezal.pkt
11AgataAdamczyk15:30:4006:30:400
264MariaLabut16:12:2007:12:200
348MagdalenaKudla16:43:2007:43:200
467TeresaBugaj16:57:1007:57:100
53AnnaMadej17:10:1008:10:100
68DominikaPoni17:35:0008:35:000
722MonikaKania15:57:3006:57:304
82AlicjaMarkiewicz17:45:2008:45:206
949LidkaKornacka18:01:2009:01:206
1051AleksandraWojna17:53:0008:53:009
119EwaSzulik16:55:5007:55:5010
1113JoannaŒwida16:55:5007:55:5010
1114JoannaMiechowicz16:55:5007:55:5010
1252KatarzynaSzczepañska17:29:3008:29:3012
1345KatarzynaRomaniuk-Domonchaux13:54:3004:54:3018
1359BarbaraChowaniec13:54:3004:54:3018
15KamilaWojarska--
23MonikaKosmala--

Trasa „Rowerowa 60” kat. Mężczyźni

Miejsce kategoriaNr startowyImiêNazwiskoGodzina przybycia na metêCzasniezal.pkt
134SebastianMañski12:49:2903:49:290
266KrzysztofMañski12:49:2903:49:290
363£ukaszSenderek13:54:3004:54:300
442MaciejOrszulski14:56:3005:56:300
554Pawe³¯ebrowski15:01:0006:01:000
617KonradLeyko15:03:3006:03:300
741DominikPiec15:19:1506:19:150
85Cezary¯aczek15:28:4006:28:400
810Grzegorz¯aczek15:28:4006:28:400
825Rafa³Zwierzyk15:28:4006:28:400
94BartoszAdamczyk15:30:4006:30:400
1060KrzysztofDudek15:31:4006:31:400
1168PiotrNiesner15:38:3506:38:350
1265MaciekKonopiñski16:12:2007:12:200
137DanielDuœko16:34:3007:34:300
1420MarekPieróg16:34:3007:34:300
1557Micha³Rajtaszczak16:41:4007:41:400
1669FilipKwietniewski16:47:2007:47:200
1719MarcinWoŸniak16:54:0007:54:000
1829SergiuszMadej17:10:1008:10:100
1927Rafa³Poni17:35:3008:35:300
2031S³awomirWoldañski17:21:1008:21:102
2112JanKania15:57:3006:57:304
2243GrzegorzKukurowski17:43:5008:43:504
2244JanuszWójtowicz17:43:5008:43:504
2256JacekCzarnecki17:43:5008:43:504
2350MarekPytel17:56:1008:56:105
2437JakubKaszny18:01:0009:01:005
2438MateuszKuœka18:01:0009:01:005
2439JakubPiszczan18:01:0009:01:005
256DamianMa³ecki17:06:1008:06:106
2524PiotrKomarnicki17:06:1008:06:106
2611JacekMarkiewicz17:45:2008:45:206
2721MarekStañczyk17:42:0008:42:008
2730SzymonSujkowski17:42:0008:42:008
2736BartoszKrej17:42:0008:42:008
2862FilipKruk17:46:0008:46:008
2961DamianJanik17:46:0108:46:018
3058KrzysztofCiosek16:43:3007:43:309
3155JakubKroczek17:53:0008:53:009
3216KazimierzZnojek16:55:5007:55:5010
18KrzysztofKrystek--
26Rafa³Sambor--
28RomanOdnoszewski--
32TomaszJeliñski--
33TomekSklorz--
35DamianTomaszewski--
40Bart³omiejIgnacek--
46AdamRomaniuk-Domonchaux--
47£ukaszMazur--
53RobertBogdan--