Lista Startowa

Aktualizacja: 17:00; 10-10-2016

242 osoby na listach startowych:

Rajd przygodowy EXTREME – 20 zespołów

Rajd przygodowy OPEN – 56 zespołów

Trasa Biegowa 30 km – 32 osoby

Trasa Rowerowa 60 km – 58 osób

Zapisy zamknięte. Zapraszamy na kolejne nasze imprezy. 

Rajd Przygodowy EXTREME

ZespółKategoriaImięNazwiskoImięNazwisko
Piotr i PawełMMPawełGorczycaPiotrŁach
ADS Masna KrytycznaMMMarekWinklerSławomirBucki
WelnowietzMMMateuszCieslickiKrzysztofPyta
bezformyMMAdamKrólRobertLipiński
Kamień Adventure TeamMMMichałWatołaMichałSzczyrbowski
WodzionkaMIXMaciejWideraMagdalenaStachura
Team 360 stopniMMPońcMaciejPiotrPilak
Nonstop AdventureMMMarekWoźniczkaStanisławOdróbka
ColcaPeru + PiłatMMTomaszPiłatKajetanRystał
DziewiorkiMIXArkadiuszDziewiorIwonaDziewior
Nie czekajcie z kolacjąMMAdamSamborowskiAdamPiotrowski
AdwenszczurMMDawidStudenckiDamianKnapik
CoGościeCisną TeamMIXŁukaszDrewniakJoannaJachym
LunatycyMMRadosławDefecińskiPiotrJaśkiewicz
Tańczące z wilkamiMIXJoannaPatykElaHuzior
ZDĄŻYĆ PRZED WACIAKIEMMMGrzegorzGruszczykGrzegorzSurman
Team 360MIXDariuszBogumiłKarolinaPacek
MMMaruiszDrabińskiPiotrMazurek
bikeBoardMMZbigniewMossoczyPiotr Pisarek
AR Team PolskaMMIreneusz WalugaArturMoroń

Rajd Przygodowy OPEN

ZespółKategoriaImięNazwiskoImięNazwisko
Złamane WiosłoMMRafałJabłońskiGrzegorzCzapnik
KabanosyMIXJustynaNiedźwiedzkaMartaMońka
Equipos NuclearesMMPawełJaryJacekWrzeciono
Jo Cie ProszaMIXMariuszWuwerSabinaMerkel
DELTAszfadronSUPERcoolCOMANDOwilkówALFAMMMichałMatelaKrystianOleś
NiespieszniMMRafałPolańskiTadeuszKamiński
Trenuj TriathlonMMTomaszHajewskiAdamHeczko
Skąposzczety i SzkarłupnieMIXAgnieszkaFrankeIwonaFranke
NPKMMPawełGąsiorekTadeuszGąsiorek
Nutria Adventure TeamMIXJustynaMassalskaMarcinMichalewicz
MIXMateuszSobotaAnnaKałuża
JamasyMMPawełJamkaŁukaszJamka
Eko TeamMMKamilSzernerGrzegorzStrzelecki
Uczeń i MistrzMIXAnnaŻurekKamilNiesporek
Misie PysieMIXEdytaMalanowiczNinaKukiełka
Wściekłe BobryMMJakubKrólickiMaciejPękała
dum spiro speroMIXKrzysztofGuzikKarolianSzlapańska
No i fajnieMIXMichałLatańskiAleksandraPluta
GhostbikersMIXSebastianŻeroDagmaraŻero
TKTJMMMarcinDubikArturParuzel
JożizbażinMMJanuszKruszelnickiŁukaszSobczyński
MiDMMDawidBurdaMarcinPawlisz
Spasione MiśkiMIXSławomirGdowskiBarbaraWiaterek
Barania TeamMIXMonikaZielińskaMarcinBrol
Azymut Team IMIXWioletaKłyszRobertPlesnar
Azymut Team IIRobertFojtKrzysztofPieczara
Drużyna MMIXMagdalenaStefaniMichałPiątek
ETISOFT BIKE TEAMMIXDariuszKaweckiAlicjaKapusta
Technikum nr 8MMGrzegorzDyszyMiłoszBrych
Barbie in the SkyMIXAdamBieńkowskiBasiaJanik
ŻorakiMMWojciechKapustkaSewerynKucharczyk
OdchyłyMIXJoannaStępieńJanSzczepański
Ania&GrześMIXAnnaZieleźnyGrzegorzWolnik
On i OnaMIXPiotrKędziorEdytaKędzior
Represja PończochMIXKrysiaLenczakDarekTurek
Brygada DKMMKrzysztofKopaczDariuszGajdzik
Chopcy z JanowaMMJanJędrykaGrzegorzKnapik
urbeksiarzeMIXMałgorzataBrulewskaPatrykBuchcik
Tri Team Grupa PracujMMKamilRafaŁukaszBobryk
Bad MedicineMMWojciechPasiecznikKrzysztofKulanty
RobimyJatke.plMMŁukaszKorzeniewski--
Potwory i spółkaMIXZuzannaKędzierskaFilipPolednia
Lider Bajk EMTeBeMIXAbuSzajnaDariaHandydraj
ArnoldsMMGrzegorzSztechmilerAdamLigęza
Ktoś musi być ostatni
MIXKasiaSwierzyGosiaHaneczok
RKG NocekMMŁukaszPiskorekGrzegorzSzczurek
For funMMTomaszSzatanPiotrDumieński
KTR BikeOrientMMPiotrBanaszkiewiczPiotrZarzycki
QL0CK0W4 SKŁ4D4NK4MMAndrzejWieczorekMichałKłodowski
Babeczki z Innej BeczkiMIXMariaGarusMartynaCzaja
Dream TeamMMMateuszKotMirekDzedzej
Szczigi na kołachMMMachnikMarcinkiewicz-Kluczniok
eSKY Rally TeamMIXPiotrGocyłaAnnaTuchowska
Carpe Diem MMMarcinWęgrzynowskiTomaszJędrzejowski
TurboMIXJoanna MarekBartłomiejBalcer
KashmirMIXMikołajCaderBarbaraBłoniarczyk

Trasa Biegowa 30

ImięNazwiskoKategoriaZespół
MartaKołodziej-GamratK-
MaciejWitkowskiM-
ŁukaszKnaśMF-team
AniaWitkowskaKOrka [To Taka Panda]
PrzemysławNiezgodaMATZ Racibórz
LucynaNiezgodaKATZ Racibórz
JarosławRakM
ŁukaszSłomianyMPIANA Z PYSKA
JakubDziaganMF-team
GrzegorzZąbkiewiczMMacrologic / Potuptani
AnnaZąbkiewiczKZabiegani Częstochowa
TomaszPłechaM
MichałBolekM
AnetaBolekK
MarcelCichońM
KamilCichońM
KasiaMroczekKojtamojtam
DawidMroczekMojtamojtam
PiotrPolakM
HannaMarszałekKUKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój
AndrzejTomanMLuxtorpeda Czerwionka
DaniejNajmanM
AdamPrzybyłaM
KrzysztofGłombikMLuxtorpeda Czerwionka
MarekFrankeM
ŁukaszBrzękowskiM
TomaszWojtalM
AnnaPawlak - WojtalK
SylwiaKlimek - KarasKRozbiegamy To Miasto
BartłomiejKarasMRozbiegamy To Miasto
DanielMizgałaMTo nieistotne z perspektywy absolutu
RafałPaszczyńskiM
DominikaKazońK
MonikaKazońK

Trasa Rowerowa 60

ImięNazwiskoKategoriaZespół
AgataAdamczykKZdezorientowani
AlicjaMarkiewiczKAJM
AnnaMadejKmadej&madej
BartoszAdamczykMZdezorientowani
CezaryŻaczekM
DamianMałeckiMOffline Team
DanielDuśkoMBIKEHEAD
DominikaPoniKVIVO
EwaSzulikKA&E Team
GrzegorzŻaczekM
JacekMarkiewiczMAJM
JanKaniaMDaleko od szosy
JoannaŚwidaKRoso(S)maczki
JoannaMiechowiczKA&E Team
KamilaWojarskaKBielsko-Biała O-Team
KazimierzZnojekMRoso(S)maczki
KonradLeykoMTEAM JAWORZNO
KrzysztofKrystekM
MarcinWoźniakMKsiążę z Bajkiem
MarekPierógMGliwickie Towarzystwo Triathlonowe
MarekStańczykMBagno Goszczyce
MonikaKaniaKDaleko od szosy
MonikaKosmalaKRowerowa Norka
PiotrKomarnickiMOffline Team
RafałZwierzykM
RafałSamborMSambor Team
RafałPoniMVIVO
RomanOdnoszewskiMODO
SergiuszMadejMmadej&madej
SzymonSujkowskiM-
SławomirWoldańskiM
TomaszJelińskiMRowerowa Norka
TomekSklorzM
SebastianMańskiMEventyr Team
DamianTomaszewskiMOffline Team
BartoszKrejMjadę z wami
JakubKasznyMSilesia Bike Team
MateuszKuśkaMSilesia Bike Team
JakubPiszczanMSilesia Bike Team
BartłomiejIgnacekMALL4LEAd
DominikPiecM
MaciejOrszulskiM
GrzegorzKukurowskiMLeszcze
JanuszWójtowiczMLeszcze
KatarzynaRomaniuk-DemonchauxKDrużyna Kopernika
AdamRomaniuk-DemonchauxMDrużyna Kopernika
ŁukaszMazurMKuźniaWSiodełku.pl
MagdalenaKudlaK
LidkaKornackaK
MarekPytelM
AleksandraWojnaK
KatarzynaSzczepańskaK
RobertBogdanM
PawełŻebrowskiMACL Team
JakubKroczekM
JacekCzarneckiMBlack Jack
MichałRatajszczakM
KrzysztofCiosekMSzerszenie
BarbaraChowaniecKDrużyna Kopernika
KrzysztofDudekM
DamianJanikMFaja Squad
FilipKrukMFaja Squad
Łukasz SenderekKPiachulec Orient Team360
MariaLabutK
MaciekKonopińskiM
KrzysztofMańskiMEventyrTeam