DCIM100GOPROGOPR0933.

I po zawodach… podziękowania :)

Cześć, 

nadszedł czas podziękowań 

W pierwszej kolejności chcielibyśmy podziękować Wam drogie zawodniczki i zawodnicy (w liczbie 230 osób) za udział w naszych zawodach. Mamy nadzieje, że pokładane w imprezie nadzieje zostały spełnione i że bawiliście się na 110 procent.

Szczególne gratulacje dla osób, które po raz pierwszy startowały w rajdzie przygodowym. Mamy przeogromną nadzieję, że się w tym zakochaliście … 

Dziękujemy gospodarzowi imprezy, Gminie Kuźnia Raciborska, Panu Burmistrzowi Pawłowi Macha za nadzwyczaj miłe przyjęcie i umożliwienie przeprowadzenia zawodów na swoim terenie.

Dziękujemy Panu Marcinowi Gałuszce – Biernackiemu z Referatu Edukacji, Sportu i Promocji, za ogarnięcie miliona spraw na miejscu i pomoc przy każdym najmniejszym nawet problemie organizacyjnym. Marcin, dzięki!!!

Dziękujemy zespołowi z Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji: Zuzannie Kobielskiej, Annie Kijek, Mateuszowi Goli i Justynie Poloczek, za pomoc w bazie zawodów oraz organizację zadania specjalnego przy kolei wąskotorowej.

Dziękujemy Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kuźni Raciborskiej Pani Kindze Apollo, za umożliwienie zorganizowania bazy zawodów.

Dziękujemy sponsorowi nagród dla zwycięzców, producentowi suplementów dla sportowców firmie ALE – Active Life Energy.

Dziękujemy ekipie z Tarnogórskiego Klubu Taternictwa Jaskiniowego, za organizację zadania linowego. Dobrze wiemy, ze każdemu się podobało.

Dziękujemy firmie Aktywni z Rybnika za wypożyczenie kajaków oraz uwagi co do organizacji odcinka kajakowego.

Dziękujemy Nadleśnictwu Rudy Raciborskie na udostępnienie wieży obserwacyjnej oraz zgodę na przeprowadzenie zawodów na terenie „Parku Krajobrazowego Cysterskie Kompozycje Krajobrazowe Rud Wielkich”.

Dziękujemy Magdzie Późniewskiej i Krzysiowi Szala za obsługę fotograficzną imprezy.

Dziękujemy chłopakom ze Stowarzyszenia Trasy Rowerowe: Rafałowi Pankiewiczowi, Michałowi Nowakowi oraz Edgarowi Bronickiemu za opanowanie sytuacji na przepakach w Paproci i Rudzie Kozielskiej.

Dziękujemy Ani Pasarz za pracę w biurze zawodów, Ani Krasowskiej i Beacie Sobali za pracę na na stanicy kajakowej oraz późniejszą, do jakiejś trzeciej nad ranem w bazie zawodów.

Dziękujemy Mateuszowi Knapowi, za zdjęcia z tras pieszej i rowerowej oraz Extrim baaardzo późno w nocy.

Ufff, jeśli kogoś pominęliśmy, przepraszamy. Prosimy dać znać o sobie!

Do zobaczenia na kolejnych naszych imprezach…